سفارش تبلیغ
صبا ویژن
وبلاگ شخصی محمدعلی مقامی
 • محمدعلی مقامی ( جمعه 86/3/11 :: ساعت 12:52 عصر)

 • به نام خدا

  پارسی بلاگ و تروریسم فرهنگی
  به نظر می رسد که وقت آن رسیده است که پارسی بلاگ  یک گروه ضربت تشکیل دهد.

  چندی پیش بنده حقیر سراپا تقصیر در یکی از پستهای قبلی(موسسه بین المللی گفتگوی وبلاگها) اعلام نمودم که مدتی است که عده ای عناصر مشکوک الحال با سواره نظام به وبلاگ من حمله نموده اند وسوار بر اسبهای تروجان آنرا مورد تاخت و تاز قرار داده اند.


  در آن زمان عده ای با من همدردی کردند و آلام مرا التیام دادند.

  بعد از چندی در پی ناکامی های پی در پی،آن عناصر به وبلاگ من حمله فرهنگی کردند.یعنی برای مدیریت وبلاگ(یعنی بنده)در قالب صفحه نظرات فایلهایی ارسال می نمودند که اگر من بیچاره چشم و گوش بسته جنبه اش را نداشتم،مجددا راهی(سی سی یو)می شدم.اما با درایت سنبنودوم، کسی از آن فایلها مطلع نگشت و توطئه در نطفه خفه شد.
   اینک گروههای تروریستی در تلاشی تازه و حساب شده موجودیت و آبروی کل سیستم پارسی بلاگ را مورد هجوم قرار داده اند.

  جریان از این قرار است که عده ای عناصر ضد وبلاگ نویسی ،وبلاگی را در پارسی بلاگ تشکیل می دهند و بلافاصله در آن مقداری مواد ضد فرهنگی وارد می نمایند و تا قبل از این که مدیران محتوایی از آن مطلع شوند پیش خود می گویند: ستون تازه نوشته ها را عشق است.و خلاصه کلام به قول امروزی ها طی یک طرح زود بازده هدف خود را محقق می نمایند.(بین خودمان بماند،من هم بعضی اوقات از ستون تازه نوشته ها حد اکثر استفاده را می کنم.علی الخصوص اگر مطلبم قابل قرار گرفتن در ستون نوشته های منتخب نباشد.لطفا این موضوع را به گوش مدیر سیستم نرسانید.)

  القصه،همانطور که متوجه شدید نوعی حمله تروریستی فرهنگی به ساحت مقدس پارسی بلاگ آغازیدن گرفته است و باید برای آن چاره ای اندیشیده شود.

  پیشنهاد مدیریت این وبلاگ شخصی آن است که بدین منظور یک گروه ضربت ایجاد شود. 


  ما این چنین وظائفی را در تشکیلات سنبنودوم خود تجربه نموده ایم.(از خدا که پنهان نیست از شما هم چه پنهان،حتی یک بار برای خنثی کردن یک حمله تروریستی فرهنگی بر علیه پارسی بلاگ،سنبنودوم با مرکزیت سیستم همکاری بسیار اثر بخش داشته که به علل امنیتی از افشای جزئیات آن معذوریم.)
  همچنین در همین راستا یکی از کارشناسان ما مقاله ای را تحت عنوان:

  The effects of cultural terrorism on blogging

   

  یا: آثار تروریسم فرهنگی بر وبلاگ نویسی به رشته تحریر در آورده است.(لازم به ذکر است که این مقاله فعلا حتی برای نویسنده قابل دسترسی نمی باشد.لذا لطفا تقاضای دریافت آن را نفرمایید.)

  The above article is not available,even to the author,so please do not ask for it.

  بله دوستان عزیز،راه حل این مشکل تشکیل یک گروه ضربت برای انجام ماموریتهای 24 ساعته می باشد تا در هر زمان از شبانه روز هر توطئه فرهنگی بر علیه این سیستم خنثی و بی اثر گردد.ما به لحاظ داشتن سابقه و تجربه مدیریت بحران،حاضریم این مسئولیت خطیر را متقبل شویم،ولی برای  قبول این وظیفه چند پیش شرط داریم.
  1.ابلاغی که  برای ما صادر می شود نباید کوتاه مدت وبرای 3 یا 4 یا 5 سال باشد،بلکه ما حق چانه زنی در جهت تمدید مدت ماموریت را برای خود محفوظ نگاه می داریم.

  2.سیستم پارسی بلاگ با یستی  نیروهای لازم و کافی را جهت انجام این ماموریت در اختیار ما قرار دهد.

  3.مرکزیت سیستم به صورت 24 ساعته قابل دسترسی باشد تا در موقع لزوم اقدامات لازم انجام گیرد.

  4.در تمام دوران ماموریت هیچ کس حق نداشته باشد به ما بگوید بالای چشمتان ابروست.  در پایان این بار قصد دارم برای مطلب خود به ذکر منابع بپردازم.
  برای دیدن منابع لطفا کمی پایین بروید.

  پایین

  پایین

  پایین تر

  خوب

  رسیدیم

  این هم منابع مطالب این دفعه   تا مطلب بعدی خدا نگهدار • کلمات کلیدی :


 • لیست کل یادداشت های این وبلاگ
  یلدا به کام شما باد
  اطلاعیه
  عکس های فسای قدیم-
  حیوانات و مدرنیته
  توهم و تخیل
  توجه
  [عناوین آرشیوشده]