سفارش تبلیغ
صبا ویژن
وبلاگ شخصی محمدعلی مقامی
 • محمدعلی مقامی ( جمعه 88/12/21 :: ساعت 3:27 عصر)

 • به نام خدا

  بازگشت همه به سوی اوست

  شیخ الاساتید من به رحمت حق پیوست

   

  پیش کسوت اساتید دوران تحصیل اینجانب،مرحوم آقای حاج عبدالحسین قائمی، دیروز در سن 90 سالگی به رحمت حق پیوست.

  ایشان که از چندی پیش دچار سکته مغزی شده بودند،دیروز دار فانی را وداع گفتند و امروز جمعه21 اسفند ماه 1388 در فسا تشییع و به خاک سپرده شدند.مراسم بزرگداشت ایشان بعد از ظهر روز یکشنبه 23 اسفند ماه در مسجد جامع فسا برگزار خواهد شد.بدینوسیله اینجانب خدمت همه بازماندگان ایشان خصوصا سرکار خانم دکتر قائمی تسلیت عرض نموده،برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت می نمایم.

  مرحوم آقای قائمی که متولد 1298 بودند سالهای متمادی در پست های مدیریتی

  مدارس انجام وظیفه نمودند.سالهای 46 تا 49 که بنده دانش آموز دبیرستان ذوالقدر فسا بودم،ریاست آن دبیرستان به عهده ایشان بود.با جابجایی اینجانب از آن دبیرستان به دبیرستان حکمت،ایشان به افتخار بازنشستگی نایل آمدند.

  در سال گذشته که برای مطلب روز معلم خود را آماده می کردم،خدمتشان رسیدم و در پست مربوطه تحت عنوان عکس استاد،از ایشان یادی شده است.

  خداوند انشاءالله ایشان و همه دیگر اساتید را که چهره در نقاب خاک کشیده اند مشمول رحمت خود گرداند و با صالحین محشور نماید وبه آنان که در قید حیات هستند طول عمر و سلامتی عطا فرماید.

  از دوست عزیزی(ستاره کویر) هم که در نظرات وبلاگ سعی بر اطلاع رسانی به اینجانب نموده اند تشکر می نمایم.این هم عکسی که پارسال با استاد گرفتم.

   

    • کلمات کلیدی :


 • لیست کل یادداشت های این وبلاگ
  اطلاعیه
  روز قدس گرامی باد
  عکس های فسای قدیم-
  حیوانات و مدرنیته
  توهم و تخیل
  توجه
  [عناوین آرشیوشده]