سفارش تبلیغ
صبا ویژن
وبلاگ شخصی محمدعلی مقامی
 • محمدعلی مقامی ( پنج شنبه 87/11/17 :: ساعت 11:36 عصر)

 • به نام خدا

  عکسهای فوق العاده زیبا

   با عرض تبریک دهه مبارک فجر و همچنین تبریک موفقیت اخیر دانشمندان کشورمان،در این پست 13 عکس فوق العاده زیبا را برای بازدیدکنندگان گرانقدر وبلاگ،تدارک دیده ام.

  برای سهولت درج در وبلاگ،اندازه عکسها کوچکتر از اندازه طبیعی آنها می باشد.در صورت تمایل می توانید بر روی شماره بالای هر عکس  کلیک کرده و آنرا در دریچه جدیدی که باز می شود، در اندازه بزرگتر و کیفیت مطلوبتر مشاهده نمایید و در صورت لزوم،آنرا در کامپیوتر خود ذخیره فرمایید.امیدوارم مورد پسند دوستان و دیگر بازدید کنندگان محترم وبلاگ قرار گیرد

  عکس شماره 1

   

  برای دیدن بقیه عکسها اینجا را کلیک فرمایید. • محمدعلی مقامی ( چهارشنبه 86/11/3 :: ساعت 12:12 عصر)


 • به نام خدا

  نقاشی  روی دست

   

  این بار برای دوستان عزیز و بازدیدکنندگان محترم وبلاگ ،چند نقاشی که بر روی دست انسان انجام شده است تدارک دیده ام.امیدوارم مورد پسند واقع گردد.لطفا ببینید. 

    

     تا مطلب بعد خدا نگهدار

                                             پست الکترونیکی: 

  mamaghami@gmail.com
  mamaghami@yahoo.com
     


   
 • کلمات کلیدی :

 • محمدعلی مقامی ( جمعه 86/7/20 :: ساعت 10:0 عصر)

 • به نام خدا

  عید سعید فطر را خدمت همه دوستان و بازدیدکنندگان ارجمند تبریک گفته ، قبولی طاعات و عبادات همگی را از درگاه ایزد منان خواهانم.

  و اما مطلب(نا مطلب) امروز:


                                             چشم(ویژه عیدسعیدفطر)

  راستش را بخواهید می خواستم برای عید سعید فطر چیز جالب و در عین حال بدیعی را برای دوستان در وبلاگ بزنم.هر چه فکرش را کردم،چیز خاصی توجهم را جلب  نکرد.بضاعت علمی اینجانب هم در حدی نیست که مطلب ناب سیاسی،اجتماعی یا مذهبی بنگارم.از طرفی آنقدر مطالب فوق الذکر توسط دوستان فاضل،اندیشمند،خوش فکر و متعهد در پارسی بلاگ ارائه می شود که به هیچ وجه از این دیدگاه کمبودی احساس نمی گردد.لذا باز هم به مصداق شعر:

  چون قافیه تنگ آید        شاعر به جفنگ آید
  با عرض معذرت از پیشگاه همه دوستان ارزشمند پارسی بلاگ و دیگر بازدید کنندگان گرانمایه، تصمیم گرفتم یک عدد چشم را از زوایای مختلف و بزرگنماییهای متفاوت به معرض دید بگذارم.امیدوارم همه بزرگواران ضمن نادیده گرفتن کاستی های وبلاگ حقیر ،آنرا به عنوان(زنگ تفریح پارسی بلاگ)به حساب آورند.مگر نه این است که بیشتر ما در اوقاتی که در زندگی ما زنگ تفریح به حساب می آید، کار هایی را انجام می دهیم که آنچنان هم پر بار نیستند؟
  در ضمن لازم است به استحضار همه عزیزان برسانم که این عکسها از تولید به مصرف است.یعنی ماده اولیه آن وارداتی،ولی عکسهای درج شده در این پست،تولیدی کامپیوتر درب و داغان خودم می باشد.به همین جهت ،لینک وبلاگ خودم را بر روی تک تک آنها حک نمودم.
  حال همه عزیزان را به تماشای این عکسها دعوت می کنم.امیدوارم مورد پسند واقع شود.


               برای دیدن بقیه عکسها اینجا را کلیک کنید.


 • کلمات کلیدی :

 • محمدعلی مقامی ( پنج شنبه 86/7/12 :: ساعت 11:47 عصر)

 • به نام خدا

   

  روز جهانی قدس،روز فریاد مظلومان بر علیه مستکبران و روز اعلام انسجام اسلامی بر علیه ستمگران

  گرامی باد

  و اما مطلب نامطلب امروز:

  این مجسمه ها را بخورید

   

  این مجسمه ها را بخورید،اما نه یکجا و نه خود سرانه،بلکه تکه تکه  و جزء جزء و آنهم با تجویز دکتر.لطفا تعجب نکنید.بهتر است عکس بعدی را که از سرو صورت مجسمه وبا بزرگنمایی بیشتر گرفته شده ببینید.

  و اگر هنوز هم جریان را متوجه نشده اید،دو عکس بعد را مشاهده فرمایید.  تا مطلب بعد که انشاءالله به مناسبت عید سعید فطر تقدیم خواهد گردید،خدا نگهدار
 • کلمات کلیدی :

 • محمدعلی مقامی ( شنبه 86/6/24 :: ساعت 2:27 عصر)

 •  به نام خدا

  ابتدا حلول ماه مبارک رمضان،ماه رحمت الهی را خدمت همه دوستان عزیز تهنیت گفته،توفیق همگان را از درگاه ایزد منان خواستارم و از همه خوبان التماس دعا دارم.

  و اما بعد، مطلب نا مطلب امروز

  عکسهای دیدنی از بالن های زیبا

  عکسهای زیر عکسهای زیبایی از بالن های کاملا متفاوت با دیگر بالن هاست.
  امیدوارم مورد پسند دوستان زیباپسند قرار گیرد.  برای دیدن بقیه عکسهای زیبا اینجا را کلیک کنید.


 • کلمات کلیدی :

 • محمدعلی مقامی ( یکشنبه 86/6/4 :: ساعت 5:0 عصر)

 •  

  به نام خدا

  عکسهای زیبا از صابونهای تزیینی
    

  مطلب این دفعه نه جدی است و نه طنز.نه اجتماعی است،نه سیاسی و نه آموزشی.مطلب این بار اصلا مطلب نیست،بلکه فقط تصویر است.عکسهای زیبائیست از صابونهای تزیینی.ولی قبل از آن که به تماشای آنها بپردازید از شما در خواست می کنم کلاهتان را قاضی کنید.(تبصره:اگر از کلاه استفاده نمی کنید،از چیز دیگری به جای کلاه کمک بگیرید.).اگر دستتان کثیف باشد و احتیاج به شوینده داشته باشید و چیزی جز یکی از این صابونها در اختیار شما نباشد،آیا دلتان می آید که از این صابون استفاده کنید؟در مورد من که جواب منفی است.     شما را نمی دانم.
  خوب،حالا این صابونها را ببینید.

     برای دیدن بقیه تصاویر زیبا اینجا را کلیک نمایید.


 • کلمات کلیدی :


 • لیست کل یادداشت های این وبلاگ
  یلدا به کام شما باد
  اطلاعیه
  عکس های فسای قدیم-
  حیوانات و مدرنیته
  توهم و تخیل
  توجه
  [عناوین آرشیوشده]