سفارش تبلیغ
صبا ویژن
وبلاگ شخصی محمدعلی مقامی
 • محمدعلی مقامی ( چهارشنبه 88/2/9 :: ساعت 12:0 صبح)

 • به نام خدا

   

  با اجازه همه بزرگترها و کوچکترها،روز 10 اردیبهشت،سالروز تولد اینجانب است.لذا فرصت را مغتنم شمرده،از رسم بسیار پسندیده ی خود تبریکی تبعیت نموده و تولدم را به خودم تبریک می گویم.دو سال پیش،برای اولین بار ،این عادت حسنه را خودم در پارسی بلاگ رایج نمودم و تولدم را به خودم تبریک گفتم. پس از آن،افراد دیگری هم به بنده تاسی نمودند و مناسبتهای مختلف ، از جمله تولد را به شخص شخیص خودشان تبریک گفتند.فایده خود تبریکی این است که فرد منتظر دیگران نمی ماند تا به او تبریک بگویند.

  این نوع تبریک از تولید به مصرف است و   فرد لازم التبریک را متوقع بار نمی آورد.گرچه اگر دیگران به انسان تبریک بگویند،کلی قلقلک آور و فرح بخش می باشد.

                                             

   هفته معلم هم گرامی باد

  روز 12 اردیبهشت شروع هفته بزرگداشت مقام معلم است.سال 86 به همین مناسبت مطلبی را تحت عنوان(مداد رنگی های چهل ساله) در وبلاگ درج نمودم که شامل سالهای تحصیلات ابتدایی اینجانب و همراه با عکس اساتید آن دوره بود.سال 87 مطلبی را به همین مناسبت و تحت عنوان(عکس استاد) درج نمودم که شامل سالهای دبیرستان و عکس تعدادی از اساتید آن زمان بود.بدینوسیله این مناسبت را خدمت همه اساتید در قید حیات،تبریک گفته،طول عمر با عزت آنان را آرزو می کنم،و برای آنان که چهره در نقاب خاک کشیده اند،رحمت و غفران الهی را مسئلت می نمایم.

  پی نوشت:ضمنا یادم هست که به صفحه مشخصات خودم در پارسی یار وبلاگ بروم و عدد سن خود را از 54 به 55 تغییر دهم.

  تا مطلب بعد خدا نگهدار

   

  mamaghami@yahoo.com 

  mamaghami@gmail.com

    • کلمات کلیدی : تولدم مبارک، هفته معلم

 • محمدعلی مقامی ( شنبه 86/2/8 :: ساعت 12:3 صبح)

 • به نام خدا

  تولدم مبارک

  در جهت اشاعه فرهنگ خود تبریکی 

  به دنبال پدیدار شدن پدیده های خوب و نوید بخش خود اتکایی،خود باوری،خودکفایی،خود سانسوری و خیلی ترکیبات خوب دیگر که حاوی خود می باشند،مدیریت این وبلاگ شخصی(یعنی بنده)پیشنهاد می نماید که پدیده خود تبریکی هم به این جمع اضافه گردد.چون بعضی     مواقع کاملا ضروری به نظر می رسد. حالا چرا؟ عرض میکنم.

  به قول یک نفر مرحوم:بابام جان دروغ چرا.تا قبر آ آ آ

  همین من کمترین که اینجا نشسته و وبلاگ نویسی پیشه نموده ام روز 10 اردیبهشت یعنی دو روز دیگر 53 سالم  تمام می شود.و وارد سال پنجاه و چهارم می شوم.تا حالا هم 54 بهار به چشم خودم دیده ام.حالا شما خیال می کنید از این همه آدمهای اطراف گذشته از همسر و فرزندان چند نفر به من( تولدت مبارک) میگن؟اینجاست که به اهمیت پدیده(خود تبریکی)پی می بریم.بنابرین:

                             تولدم مبارک

  راستی با همه کم حواسی یادم هست الان می رم توی مشخصات و سن خودمو از 52 به 53 تغییر می دم.
                                    

   ای راستی تو رو خدا نظر هم بدید وگرنه گریم            می گیره ها                     • کلمات کلیدی :


 • لیست کل یادداشت های این وبلاگ
  یلدا به کام شما باد
  اطلاعیه
  عکس های فسای قدیم-
  حیوانات و مدرنیته
  توهم و تخیل
  توجه
  [عناوین آرشیوشده]